воскресенье, 29 марта 2020 г.

Композиція зачіскиPDFДрукe-mail
Зачіски Все про зачіски
композиція зачіскиОсновою композиції зачіски є сукупність її частин, співвідношення об'ємів, загальні пропорції і силует. Якщо у співвідношенні основних форм і об'ємів не буде гармонії, то жодні прикраси не зроблять зачіску гарною.

Пропорції зачіски і її відповідність не тільки обличчю, але й фігурі людини відіграють вирішальну роль у створенні зачіски, бо надають силуету певного характеру.

Композиційними прийомами при створенні зачіски є масштабність, композиційна єдність характеру, симетрія й асиметрія (рівновага, статика і динаміка), контраст, ритм, нюанс.

Компонентами композиції називають форму, силует, колір, лінії і декор.

Завжди необхідно дотримуватись наступних законів композиції:композиція зачіски

1. Всі компоненти і засоби композиції підпорядковуються призначенню зачіски.

2. Всі частини і компоненти композиції мають гармоніювати між собою, а також з фігурою і обличчям людини.

3. 
Кожна зачіска повинна мати композиційний центр.
Усі компоненти композиції та композиційні засоби мають строго відповідати призначенню зачіски.
Так складна фантазійна зачіска справляє дивне враження на роботі чи під час занять спортом. Так само абсурдно виглядає на офіційному прийомі людина з розкуйовдженим неукладеним волоссям. У зачісці все повинно відображати її призначення.

Форма будь-якої зачіски має бути функціональною. Для роботи, пов'язаної з технікою, чи для занять спортом доречні зачіски короткого простого силуету, що не вимагають великої кількості затискачів. Довге волосся зручне для тих, хто працює в офісах, у сфері обслуговування, освіти, культури і т. д.

Вибираючи зачіску, слід пам'ятати, що основне для неї волосся, і від його фактури залежатиме, чи буде триматися і красиво виглядати та чи інша зачіска.

Ефектною буде лише та зачіска, в якій знайде відображення природний для волосся стан.

Залежно від напрямку росту волосся зачіски поділяються на 4 основні типи.
композиція зачіскиПам'ятайте, якщо напрямок волосся у зачісці протилежний до напрямку росту волосся, то вона ніколи не буде красиво лежати, а отже, й гарно виглядати.

Напрямок росту волосся для чоловічих стрижок є визначальним.
Жорстке волосся, що росте під гострим кутом до шкіри голови, не може лежати. Тому обирати зачіски, в яких волосся має слухняно лежати, не слід. Таке волосся просто не може бути укладене у задуману вами зачіску. Виконуючи жіночі зачіски, ви маєте пам'ятати, що для тонкого м'якого волосся найкраще робити стрижку однієї довжини, щоб усі кінчики були на одному рівні. Така стрижка візуально збільшує об'єм волосся. Якщо волосся жорстке, то краще дібрати стрижку з градуюванням.

Зазвичай, у зачісці розрізняють 2 види форм:
1. Ті, що складають об'єм.

2. Ті, що використовують для декоративного оформлення.

Неприпустимо при створенні зачіски приділяти увагу тільки декоративним елементам, не прив'язуючи їх до головної форми.

Комментариев нет:

Отправить комментарий